Temmuz 1990’ da, “evrensel ilkelerden size özel çözümlere” yaklaşımıyla yola çıkan SEPA, 2011 yılında MET PROJE ile birleşerek gücüne güç katmıştır. Bu birleşme ile ortaya çıkan sinerji, bizleri geleceğe güvenle bakan ve daha iddialı bir konuma taşımıştır. Şirketimiz kuruluşundan günümüze dek, ürettiğimiz hizmetlerin her aşamasında kalite hedeflerinin tavizsiz bir şekilde uygulanması sonucunda adım adım ilerleyerek gelmiştir. Bu süreçte emeği geçen bütün çalışma arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz.

SEPA, uzmanlık alanına giren konularda Milli Eğitim Bakanlığı, Enerji bakanlığı, Çevre ve Orman Bakanlığı ve çeşitli valiliklere bağlı bir çok kamu yatırımının gerçekleştirilmesine yönelik projelerde görev almıştır. SEPA ayrıca; kuruluşundan bu yana özel sektör ile birlikte sayısız projeyi tamamlamıştır.

SEPA güçlü kadrosuyla gerek kamu, gerekse özel sektör müşterilerine, yatırım hedeflerine ulaşmaları konusunda hizmet vermeye devam edecektir. En karmaşık görevlerde entegre çözümler sunarak katma değer yaratmak ve müşterilerimize iş ortaklığı anlayışı içinde hizmet vererek daha iyi yarınları oluşturmaya katkı sağlamak arzusundayız.