Misyonumuz

Mühendislik, müşavirlik, etüt, planlama, fizibilite ve kontrollük hizmetlerini yürütmekte olan SEPA, müşteri ile olan sağlıklı iletişimi ve iş teslimindeki zamansal disiplini ile günümüzün modern iş yönetimi anlayışı içinde gelişmesine devam edecektir. Biz SEPA olarak, yatırım kararlarınızı gerçeğe dönüştürmeyi ve gerekli bütün teknik, hukuki ve idari adımlarda sizlere kılavuzluk etmeyi hedeflemekteyiz.

Tecrübelerimiz sayesinde, gerçekleştireceğiniz yatırımlar bir maceraya dönüşmeden, daha gerçekçi ve güvenilir yatırımlar haline gelecektir.

Vizyonumuz

Mühendislik ve müşavirlik hizmetleri; araştırmacı olmayı, sürekli yenilenme ve gelişmeyi, bilimsel kural ve prensiplerle doğru, etkin ve ekonomik çözümler üretmeyi, tarafsız ve çıkarsız bir şekilde meslek etiğine uygun hareket etmeyi gerektirir. Saf bilgiden çok, bilginin doğru ve yerinde kullanımının önem taşıdığına inanıyoruz.

SEPA, müşterilerine tam bağımsız danışmanlık hizmetini garanti eder. Ortaklarının ya da çalışanlarının, ulusal ya da uluslar arası piyasada müşterilerine rekabet oluşturabilecek herhangi bir projede dolaylı ya da dolaysız ortaklığı yoktur ve hizmet verdiğimiz konularda ticaret yapmamaktadırlar.

Yeterli teorik bilgiyle donanmış, aynı zamanda uygulama deneyimine de sahip güçlü kadromuzla, hizmet verdiğimiz müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği içinde, ürettiğimiz hizmetlerin sonuçlarından sorumluluk duyan bir çalışma anlayışını benimsiyoruz.